Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Szafy Poznań

Damian Mazur 2020-02-06 0 komentarzy
Szafy Poznań

Urządzenie domu ze smakiem, z dbałością o funkcjonalność i uniwersalność rozwiązań to niełatwe wyzwanie. Meblem, który pozwala na przechowywanie odzieży i przedmiotów codziennego użytku jest szafa.  Przez swoją użyteczność jest niezbędnym elementem wyposażenia domu, hotelu, biura, czy też poczekalni w placówce usługowej. Poszczególne modele różnią się wyglądem i sposobem organizacji półek. Odpowiadają przez to na różne potrzeby i preferencje estetyczne. Fronty wykonanie są z oklein naturalnych i sztucznych o przeróżnych wybarwieniach i stylach. Do wnętrz tradycyjnych najczęściej wybierane są opcje frezowane, drewniane lub nawiązujące do wyglądu drewna, często z wbudowanym lustrem. Pomieszczenia o charakterze minimalistycznym wymagają frontów prostych, które można ubogacić naklejaną grafiką lub kontrastowymi zestawieniami kolorystycznymi. Specjalnie pod styl nowoczesny projektanci stworzyli ciekawe, abstrakcyjne rzeźbienia, które dodają dekoracyjności i oryginalności.

W Poznaniu szafy oparte na systemach i płytach Komandora sprzedaje i montuje Artszafy. Firma dbając o zadowolenie klientów, przykłada wagę do staranności, dopracowania detali, korzystnych cen, terminowości i wysokiej klasy obsługi.

Oferuje modele o drzwiach otwieranych i przesuwnych, a także w formie wnękowej oraz o nietypowej konstrukcji i wielkości. Ta ostatnia propozycja doskonale się sprawdza w pomieszczeniach ze skosami, o bardzo małym metrażu i trudnym układzie. W meblach na wymiar rozmieszczenie półek, szuflad, koszy, szuflad i drążków jest komponowane dowolnie pod wytyczne zamawiającego, dostrajane do specyfiki pomieszczenia i typu rzeczy do przechowywania.

Zostaw komentarz pod artykułem