Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Skanery kodów, uchwyty RFID UHF i inne urzadzenia IT - kto sprzedaje?

Daniel Jakubowski 2022-02-12 0 komentarzy
Skanery kodów, uchwyty RFID UHF i inne urzadzenia IT - kto sprzedaje?

W Nowym Sączu usytuowany jest polski oddział międzynarodowej grupy kapitałowej. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu IT, mające na celu efektywne zarządzanie procesami biznesowymi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania usprawniającego procesy magazynowe, logistyczne i sprzedażowe.

Nowosądecka spółka IBCS Poland sprzedaje również nowoczesne urządzenia stacjonarne i ręczne wyprodukowane na bazie technologii RFID (Radio Frequency Identification). W ciągłej dystrbucji najdują się m.in. ultrawytrzymałe skanery kodów kreskowych 2D i DPM takich renomowanych marek jak: Zebra, Cognex, Sick, Datalogic, Honeywall. W katalogu handlowym są także uchwyty skanujące RFID UHF. Do najważniejszych zalet i korzyści tych artykułów należy zaliczyć:

  • szybki czas inwentaryzacji zapasów magazynowych,
  • kompatybilność z najnowszymi komputerami mobilnymi,
  • klasę szczelności IP zapewniającą wysoki stopień ochrony przed kurzem i zalaniem wodą,
  • łatwość skanowania kodów kreskowych,
  • wytrzymałość na wstrząsy, upadki, niskie i wysokie temperatury.

Kupując uchwyt, w zestawie otrzymuje się adapter łączeniowy, kabel USB, zasilacz sieciowy, stację dokującą, czterogniazdową ładowarkę baterii.

W katalogu handlowym firmy znajdują się również mobilne bramki  RFID przeznaczone do weryfikacji osób przychodzących na teren przedsiębiorstwa oraz przewożonych towarów. Kiedy np. paleta z ładunkiem przejedzie przez bramkę system w ciągu kilku sekund potwierdza ilość produktów i przesyła te informacje na serwer.

Zostaw komentarz pod artykułem