Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Skandynawski styl dla dzieci, czyli jaki?

Krystian Dąbrowski 2019-05-26 0 komentarzy
Skandynawski styl dla dzieci, czyli jaki?

Chociaż klimat w Polsce nie jest tak surowy, jak w krajach skandynawskich, wiele osób czuje się zimą przygnębionych i opuszcza je ochota do działania. Dlatego aranżacja pomieszczeń w stylu z dalekiej Północy ściśle związanym z surowością tamtejszej przyrody, w którym najistotniejszymi cechami są przestronne, jasne wnętrza z delikatnymi, niewymuszonymi, acz przydatnymi dekoracjami, ścianami pomalowanymi na biało lub w odcieniach jasnej szarości, drewnianymi podłogami w odcieniach brązu sprawi, że każdy członek rodziny poczuje się w domu komfortowo. 

Poza sypialnią, jadalnią i salonem można także z powodzeniem urządzić pokój dziecięcy w stylu skandynawskim. Z założenia powinien on być radosny, funkcjonalny i komfortowy, aby sprzyjał zarówno zabawie, odpoczynkowi, jak i nauce. 

Ponieważ styl ten cechuje się naturalnością materiałów użytych do wykończenia wnętrz, także i przedmioty służące do rozświetlenia pomieszczenia, w którym zamieszkiwać będzie dziecko, powinny zostać wykonane na przykład z przyjaznego przyrodzie drewna. Ważne jest, aby oprócz walorów estetycznych miały one także walory praktyczne. Na stronie moliland.pl każda osoba poszukująca bezpretensjonalnych i eleganckich w swej prostocie dekoracji znajdzie coś odpowiedniego do pokoju małego i większego dziecka. Niektóre z tych ozdób mają pastelowe, jasne kolory, inne zaś mogą być elementami kontrastującymi z bielą, szarością czy błękitem ścian.

Na stronach sklepu są do nabycia wyjątkowo piękne, wykonane z najwyższą starannością dekoracje w kształcie:

  • chmurek,
  • zwierzątek,
  • serduszek, 
  • pojazdów,
  • gwiazdek i księżyca,

ale można tu też znaleźć ramki na zdjęcia, zegary ścienne, i wiele innych ozdób. Do personalizacji każdego pokoju dziecięcego można użyć ślicznych drewnianych lampek nocnych z precyzyjnie wyciętym imieniem dziecka.

Zostaw komentarz pod artykułem