Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Mercedes - dealerzyaut.pl

Nicole Sokołowska 2019-09-02 0 komentarzy
Mercedes - dealerzyaut.pl

Nowoczesne samochody to przede wszystkim takie, których producenci przykładają dużą wagę do niezawodności i bezpieczeństwa. Różnego rodzaju systemy wspomagające kierowcę, ułatwiające prowadzenie samochodu czy zwiększające komfort jazdy są bardzo ważne, zwłaszcza gdy pojazd jest narzędziem pracy i osoba posługująca się nim spędza w nim wiele godzin dziennie. Przedstawiciele handlowi, serwisanci czy dostawcy muszą czuć się w przydzielonym im aucie swobodnie i pewnie. Powinni móc na nim polegać. Dzięki temu nie tylko wzrasta ich wydajność i satysfakcja z wykonywanej pracy, ale i zdecydowanie zmniejsza się ryzyko wystąpienia wypadku.

Wybór konkretnej marki samochodów często jest podyktowany względami ekonomicznymi, choć nie jest to najwłaściwsze kryterium. Jeśli jednak firma ma ściśle ograniczony i w dodatku niezbyt wysoki budżet, lepiej aby w takiej sytuacji zdecydowała się na dobrą markę, a wydatki uszczupliła, na przykład zmniejszając liczbę pojazdów lub wybierając te używane, ale w dobrym jeszcze stanie. Takie dobre jakościowo auta z drugiej ręki można spotkać najczęściej w salonach danego producenta. Coraz częściej bowiem praktykowana staje się opcja zostawienia starego pojazdu w rozliczeniu podczas zakupu nowszej wersji.

Dealer Mercedes prowadzi taką sprzedaż od dawna i wystawiane u niego w komisie auta cieszą się ogromną popularnością. Klienci nie boją się kupować tam swych czterech kółek, ponieważ każdy egzemplarz jest dokładnie sprawdzany przez wyspecjalizowanych mechaników z ASO, a części zużyte są od razu wymieniane na nowe i w dodatku oryginalne. Aby znaleźć najbliższego sprzedawcę, wystarczy wejść na stronę dealerzy.pl, gdzie znajduje się bardzo wygodna baza wszystkich sprzedawców najpopularniejszych w Polsce marek.

Zostaw komentarz pod artykułem