Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Listwy stelażowe

Krystian Dąbrowski 2021-02-13 0 komentarzy
Listwy stelażowe

Półfabrykaty drewniane oferowane są między innymi przez Tartak Rybojady. Pracujący w nim fachowcy wykonują fryzy i listwy drewniane. Oba elementy robione są na indywidualne zamówienie. Podczas ich produkcji używane jest zazwyczaj drewno bukowe lub sosnowe. Listwy mogą być tworzone zarówno w wersji na sucho, jak i na mokro. Rodzaj drewna oraz metoda jego obróbki zależy w dużej mierze od szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Omawiane produkty używane są bardzo często do wykonania stelaża na łóżko. Dlatego też listwy stelażowe kupują w tartakach najczęściej firmy meblarskie. Wstępnie obrobione drewno powoduje, że są w stanie w szybszym tempie wykonać produkt finalny, czyli łóżko ze stelażem i materacem. Klienci bardzo często wybierają tego rodzaju mebel, ponieważ jest on w pewnym sensie synonimem natury. Drewniane stelaże charakteryzują się również wytrzymałością. Spanie na dobrze dobranym materacu i stelażu drewnianym zapewnia spokojny i długi sen.

Produkty w tartaku mogą być przekazywane do odbiorcy w bardzo różnej formie. Zazwyczaj jest to typ strugany lub niestrugany. Pierwszy z nich poddany jest wygładzeniu. Można go wykorzystać do zrobienia różnego rodzaju elementów wykończeniowych. Natomiast drugi rodzaj listw posiada bardziej surowy stan. Ich powierzchnia jest chropowata. W związku z tym elementy, które są z nich wykonane, nie powinny być widoczne. Wyroby tworzone są w sprawny sposób przy użyciu specjalistycznych maszyn. Klient może mieć pewność, że otrzyma produkt zgodny z jego wymaganiami.

Zostaw komentarz pod artykułem