Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Holowanie auta z uszkodzonymi hamulcami? Tylko sztywny hol

Stefan Włodarczyk 2020-09-22 0 komentarzy
Holowanie auta z uszkodzonymi hamulcami? Tylko sztywny hol

Hol sztywny przydaje się zawsze wtedy, gdy w uszkodzonym aucie znajduje się jeden tylko sprawny układ hamulcowy, jednak nie sprawdza się, jeśli w samochodzie awarii uległy dwa układy. Osoby decydujące się na to rozwiązanie muszą jednak pamiętać, że:

  • pojazdy powinny być widoczne z dużej odległości, co oznacza, że trzeba oznaczyć je chorągiewkami lub czerwono-białymi pasami,
  • nie należy holować kilku aut jednocześnie,
  • nie należy holować aut na autostradzie oraz z przyczepą,
  • samochód prowadzący nie powinien poruszać się szybciej niż 30 km/h w terenie zabudowanym.

Kwestie te odstraszają niektóre osoby, przez co zaczynają one szukać innych alternatyw. Tą godną uwagi jest wynajem lawety od MatCars Assistance. Zakres usług firmy obejmuje sprawne autoholowanie w Nowym Targu o każdej porze dnia i nocy. Przedstawiciele przedsiębiorstwa udostępniają nowoczesne lawety z solidnymi pasami i szeregiem innych zabezpieczeń. Dzięki nim uszkodzone auto, zamiast być holowanym po jezdni, jest umieszczane na platformie.

Lawety docierają sprawnie do celu, a pokonywanie przez nie ostrych zakrętów nie wiąże się z niebezpieczeństwem dla innych uczestników ruchu drogowego. Specjalistyczne systemy mocowania, w jakie je wyposażono, stanowią gwarancję stabilności. Pojazdy te sprawdzają się na krótszych oraz dłuższych trasach, przykładowo wtedy, gdy klient zamawia usługę transportowania samochodu z innego kraju lub pojazdu zabytkowego, który ze względu na brak uprawnień, nie może samodzielnie poruszać się po drodze.

Zostaw komentarz pod artykułem