Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Firmy oferujące odkupienie szkody - którą wybrać?

Witold Kubiak 2023-03-26 0 komentarzy
Firmy oferujące odkupienie szkody - którą wybrać?

Wykupowanie niektórych ubezpieczeń jest niezbędne. Tak jest zwłaszcza w przypadku OC, czyli ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, które zobowiązany jest posiadać każdy właściciel samochodu. Kary za nieprzestrzeganie tego obowiązku są bardzo dotkliwe - właściwie nie można poruszać się po drogach nieubezpieczonym pojazdem, a nawet zdecydować się na wykupienie polisy po kilku dniach od wygaśnięcia dotychczasowej.

Niestety, posiadanie takiego ubezpieczenia nie zawsze oznacza, że w momencie szkody otrzyma się stosowne odszkodowanie. Już wiele osób przekonało się o tym, że firmy ubezpieczeniowe tylko obiecują świetną jakość swych usług kiedy chcą sprzedać polisę, zaś gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania, na przykład po wypadku drogowym, robią wszystko, by obniżyć jego kwotę. Mają do tego niestety wiele możliwości, dlatego wielu kierowców jest niezadowolonych z wysokości uzyskanych sum.

W takich przypadkach jednak wcale nie trzeba tego akceptować. Można zgłosić się do firmy zaprezentowanej na stronie skupszkod.eu  i sprawdzić, czy zaoferuje ona odkupienie szkody, czyli dopłatę do uzyskanego odszkodowania. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne i możliwe w większości przypadków, warto więc sprawdzić, tym bardziej że analiza indywidualnej sytuacji jest bezpłatna. Wystarczy przesłać swoje dokumenty, na czele z kosztorysem szkód, do firmy drogą online. Kiedy okaże się, że dopłata się należy, uzyska się pieniądze i sceduje obowiązek negocjacji z ubezpieczycielem na firmę. Zamyka to sprawę dla poszkodowanego.

Zostaw komentarz pod artykułem