Zanurkuj razem z nami w głębinach marketingu

Zobacz naszą redakcję

Poznań - filmowanie dronem

Nicole Sokołowska 2019-06-04 0 komentarzy
Wpis

Kiedy pragnie się stworzyć audiowizualną pamiątkę z konkretnej imprezy, warto zastanowić się nad koncepcją. Materiały video nieraz służą również do celów promocyjnych, czy artystycznych. W takich przypadkach także trzeba przemyśleć całokształt powstającego filmu. Dobrze jest zwracać uwagę na szczegóły. Można do nich zaliczyć przykładowo urozmaicenie obrazu. Świetnie mogą sprawdzić się tutaj wstawki z ujęciami od góry. Jeśli chodzi o filmowanie dronem w Poznaniu, wsparciem w tym zakresie mogą służyć takie podmioty jak firma Flypix.

Kadry prezentujące określone elementy z perspektywy lotu ptaka mogą stanowić nieraz doskonałe dopełnienie całościowej kompozycji. Poza tym dają one możliwość stworzenia różnorodnego materiału, co również niejednokrotnie jest bardzo ważne. W ten sposób można zaprezentować widzowi elementy krajobrazu, czy też specyficzne spojrzenie na konkretną osobę, obiekt lub wydarzenie. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, kiedy planuje się projekt filmowy.

Materiały audiowizualne często są tworzone w celach pamiątkowych, jednak stanowią także istotny segment rynku reklamowego, czy też artystycznego. Bez względu na to, który z rodzajów wideo ma zastosowanie w danym przypadku, ujęcia z drona mogą być świetnym pomysłem. Warto go przemyśleć, ponieważ nawet krótka wstawka ukazująca coś z odgórnej perspektywy może być atrakcyjnym ozdobnikiem całego przekazu. Detale niejednokrotnie odgrywają ważną rolę w projektach dotyczących wideo, dlatego trzeba przeanalizować strategię działania i pomysł na jej realizację.

Zostaw komentarz pod artykułem